Održana utrka “Lastinim putovima 2017.

U subotu, 30. rujna 2017. u sklopu “Dana kajkavske riječi Zlatar” održana je MTB i trail utrka “Lastinim putovima 2017.”. Biciklistički klub “Lastavica” pridružio se akcijama sakupljanja sredstava za kupnju robotskog odijela koje bi trebalo pomoći našem mladom sugrađaninu da ponovno prohoda nakon stradavanja u prometnoj nesreći. Na humanitarnoj utrci nastupilo je 62 sudionika podijeljenih u 4 kategorije: MTB 23km, trail 23km, trail 10km i trail 5km. U najjačim kategorijama MTB i trail posebno su se istaknuli Jasmina Hadžihalilović i Vjeran Skupnjak te Matea Mamić i Nikola Špoljar.

Zahvaljujemo svim sudionicima “Lastinih puteva”, a posebnu zahvalu upućujemo onima koji su sudjelovali na trail utrci od 5km kako bi kroz svoju kotizaciju pomogli akciji “Za Danijelove noge”. Prikupili smo 3.050 kn koje smo prebacili na Danijelov račun.

Velika hvala ide dragim pomagačima utrke, OPG-u Bingula i vinariji Žerjavić, te svim članovima kluba koji su sudjelovali u organizaciji utrke.

Slike s utrke se mogu pogledati na našoj Facebook stranici, a rezultati su u tablici: